KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15601001

nr 1560 1001

Dang Lebadang (1921-2015), Vietnam. Signerad, komposition. Olja på duk, 45x37 cm, yttermått inklusive ram: 50x42 cm

Utrop:

8.000 kr

Såld:

5.800 kr

måndag 28 augusti 2023
kl 20:26:11

  • Klassiska
  • 28 aug

Klassiska

Läs mer om Klassiska